SEÇKİN GIDA, İzmir’in tanınmış simalarından Ömer Tevfik Kuyaş önderliğinde 1988 yılında kurulmuştur. Aynı yıl Eylül ayında Çamdibi semtinde yemek fabrikası olarak faaliyete geçmiş, kısa sürede kaliteli üretimi, uzman kadrosu ve leziz yemekleri ile müşteri portföyünü genişleterek sektörün vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır.


Dış Cephe

Yenilikçi şirket politikaları sonucu 2004 yılında yapılan yatırımla fabrika, Pınarbaşı’ndaki modern tesislerine taşınmıştır. 2008 yılında gerçekleştirilen ilave yatırımlarla 2400m2 kapalı alana sahip çağdaş bir tesis yaratılmıştır. Dünyanın saygın belgelendirme kuruluşlarından TUV tarafından layık görüldüğümüz ISO 22000 ve ISO 9001 Kalite Sertifikalarına sahip tesislerimizde; biri –18 olmak üzere 7 adet soğuk hava deposu, 2 adet şck soğutma ünitesi, özel iklimlendirmeli salata-meze ve tatlı bölümleri, kuru erzak depoları, et ve sebze hazırlık bölümleri, modern konveksiyonlu fırınların yer aldığı pişirme bölümleri, tunel tipi yıkama makinalarıyla donatılmış bulaşıkhane ve hijyenin en üst seviyede uygulandığı termo bokslı taşıma  bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca Araştırma- Geliştirme faaliyetlerine ağırlık verilerek, zengin reçetelerimize yeni lezzetlerin eklenmesi için, çalışanlarımızın yaratıcılıklarını ortaya koyduğu AR-GE mutfağımız bulunmaktadır.

Pınarbaşı’nda kurulu bulunan fabrikamız,  bugün ulaştığı konumuyla, 12000 kişi/gün yemek üretim kapasiteli, son teknoloji ekipmanları ile İzmir’in en modern işletmelerinin başında yer almaktadır.


Şok Soğutucu (Blast Chiller)

Uzman kadrosu, kalitesi ve güvenilir hizmet anlayışı ile sizlere tam 21 yıldır ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam etmektedir.